Karpacz – atrakcje dla dzieci

Odprawa przed eventem hostess
Styczeń 30, 2019
Impreza sylwestrowa a stawka VAT
Styczeń 30, 2019


Jeśli masz dzieciaki, to masz z nimi naprawdę dużo pracy. Bardzo ciężko jest malcom znaleźć zajęcie, które zajmie ich na dłużej niż 15 minut. Dość sporo czasu trzeba także spędzić na poszukiwaniu idealnego miejsca na wakacje. Ciężko jest znaleźć takie w którym będzie nie tylko podobać się rodzicom, ale także dzieciakom. Maluchy muszą mieć mnóstwo rozrywek, aby się nie nudzić i nie marudzić rodzicom. Nie jest to jednak nic łatwego, ponieważ atrakcji musi być duża ilość oraz nie mogą być standardowe. Czego więc poszukiwać? Przeróżnych parków rozrywki, miejsc z mnóstwem zabawek, atrakcji, które kojarzą się z ulubionymi bajkami itp.

Postaw na Karpacza

Dużą ilość rozrywek dla dzieci znajdziesz w górach. Doskonałym miejscem na wypoczynek oraz zabawę jest Karpacz. Jest to piękne miasto, które znajduje się w dolinie Łomnicy w Karkonoszach. Może to być idealne miejsce, jeśli tylko wiesz gdzie szukać rozrywek. Gdzie więc wpaść z dzieciakami? Możesz zacząć od Miejskiego Muzeum Zabawek. Znajdziesz tam aż 2 tysiące eksponatów. Jest tam mnóstwo lalek, które uczą się w szkole, jedzą posiłki, spotkasz również Misia Uszatka, mini stragany, samochody i wiele więcej atrakcji. Możesz także kupić widokówki z eksponatami. Kolejnym ciekawym miejscem jest lodowisko. Tak, dobrze czytasz: lodowisko w lecie. Warto je odwiedzić , ponieważ jest ono całoroczne . Lód jest syntetyczny , wiec nie musicie się martwić , że stopnieje w upalne dni. Możesz więc z dziećmi śmigać na łyżwach i nie obawiać się o to, że zamoczycie ubrania.

Wyciąg, tor czy park?

Miejscem które warto zobaczyć i doświadczyć jest wyciąg krzesełkowy na Kopę. Jest to okazja dla tych, którzy chcą wejść na szczyt , ale nie mają na to siły lub też ochoty. Dzięki temu, dostanie się na Śnieżkę zajmuje o wiele krócej i nie męczy. Dla dzieci, jest także przygotowany letni tor saneczkowy. Jest on wieczorami oświetlony i w pełni bezpieczny dla naszych pociech. Dla aktywnych powstał także Park Linowy Trollandia. Dzieciaki pełen energii będą się w nim doskonale bawić. To jednak nie wszystkie atrakcje i jeśli tylko masz jeszcze czas i energię to koniecznie odwiedź westernowe miasteczko w Ścięgnach, Cyrkland w Miłkowie, Park Miniatur w Kowarach oraz Dino Park w Szklarskiej Porębie. 

Komentarze są wyłączone.