Jak się ubrać na wesele – stylizacje na różne sylwetki

Sylwester z pomysłem – organizacja krok po kroku
Styczeń 30, 2019
Odprawa przed eventem hostess
Styczeń 30, 2019


Każda para prawdopodobnie kiedyś stanie się małżeństwem. Mamy zwykle do czynienia z tym po kilku latach bycia razem. Trwa to tyle, ponieważ para musi się dobrze poznać, pokochać i dobrze że sobą się czuć. Zdarzają się także przypadki, kiedy już po bardzo krótkim czasie osoby biorą ślub i nie uważają tego za pochopną decyzję. Wszystko zależy od tego ja ustala narzeczeni. Zwykle od narzeczeństwa do małżeństwa dzieli mężczyznę i kobietę przynajmniej rok. Jest to czas kiedy szukają sali, orkiestry, sukni itp. zapraszają w tym czasie też gości.

Przygotowania są dość stresującym czasem zarówno dla pary młodej jak i ich rodziców. Jest to czas, kiedy trzeba wszystko przemyśleć, zorganizować, chodzić na nauki przedmałżeńskie, wybierać świadków itp. Zwykle duży problem towarzyszy znalezieniu sali. Mimo iż może nie ma tak dużej ilości ślubów, to zwykle jest sezonie wszystkie się odbywają . Oblegane są miesiące od mają do września. Wszyscy chcą mieć w takim przedziale wesele, ponieważ jest to czas, kiedy jest ciepło i prawdopodobieństwa trafienia na dobrą pogodę jest największe.

Dobór kreacji

Jednak stres towarzyszy nie tylko przyszłym małżonkom, ale także gościom. Oni jednak nie mają na głowie aż tyle spraw. Zwykle największym problemem jest to , w co się ubrać. W przypadku pary młodej jest to przesądzone z góry, ale panna młoda i tak musi szukać sukni ślubnej. Jest to znacznie bardziej kosztowny strój od zwykłej sukienki i trzeba go bardzo dobrze dobrać, ponieważ to pani młoda jest główną atrakcją na weselu i to jej się przyglądają wszyscy.

Figura a strój

Niekiedy mamy problem z tym, aby do swoje figury dobrać odpowiednią kreację. Jak się ubrać , jeśli jest się niska kobietą? Mają c niecałe 160 cm wzrostu, możemy także mieć doskonałą figurę. Jednak ubrania w większości mogą leżeć niekorzystnie na Tobie. Pamiętaj, aby unikać zdobnych kreacji, ponieważ jeszcze odejmą ci wzrostu. Zapomnij także o czerni. Nie ubieraj także bardzo wysokich obcasów aby dodać wzrostu sobie, ponieważ musisz w nich całe wesele przetańczyć.

Niektóre panie mają także problem ze zbyt dużą ilością dodatkowego ciała. W takim wypadku nie ubieraj kompletu , ale zdecyduj się na sukienkę, ponieważ łatwo nią wymodelować sylwetkę. Jeśli masz odstający brzuch, postaw na sukienkę z podwyższoną talią.

A co jeśli jakaś pani ma zbyt masywne uda lub pupę? Wtedy wybieramy sukienkę rozkloszowaną. Możesz także zdecydować się na kombinezon. Najładniej prezentują się te z odkrytymi plecami i linia ramion. Kombinezony świetnie sprawdzą się zarówno dla szczupłych jak i dla tych o figurze gruszki. 

Komentarze są wyłączone.