Aparycja, strój hostessy

Podział zadań hostess
Maj 4, 2014
Karpacz – zimowe atrakcje
Styczeń 30, 2019

Poszukujesz pracy? Jednak to zdanie, nie jest wcale łatwe. Aby znaleźć prac, trzeba naprawdę dużo spędzić nad komputerem przeglądając oferty pracy. Zwykle znalezienie pracy za 6 czy 7 złotych za godzinę nie stanowi problemu. Ale popatrzmy na to trzeźwo – kto się za taka kwotę utrzyma? Nie mówiąc już o osobach, które mają rodziny i muszą nakarmić dzieci, ubrać i wysłać do szkoły. Dlatego zwykle potrzeba nam sporo czasu zanim trafimy na ofertę, która nie oferuje stawki głodowej. Jednak nawet do pracy , która jest dziecinnie prosta, wymagani są jakbyśmy co najmniej startowali w konkursie na managera potężnej korporacji.

Trzeba więc znaleźć taka pracę, która pozwoli nam na spokojne opłacenie podatków, zaspokojenie potrzeb dzieci oraz swoich. Jeśli sama nie wiesz czego konkretnie szukasz, to najpierw zastanów się jakie kompetencje posiadasz. Najlepiej wypisz je na kartce. Jednak zacznij od sporządzenia CV. Powinno być ono schludne, napisane bez błędów, a także powinna znaleźć się tam prawda.

Uśmiech i schludność

Jeśli jesteś osobą uśmiechniętą, chętna do pomocy, a także lubisz ładnie wyglądać i się elegancko ubierać, to jest praca, która będzie doskonała dla Ciebie. Jest to praca hostessy. Możesz znaleźć dość sporo ogłoszeń różnych firmy, które takich osób potrzebują. Na czym taka praca polega? Zwykle w każdej firmie na tym samym , czyli na podtrzymaniu klienta wizerunku, informowanie itp. musisz jednak wiedzieć o czym masz informować, jak to robić oraz jak szybko rozwiązywać problemy.

Dość często pojawiają się problemy z wizerunkiem hostess. Niekiedy zdarza się tak, że przyszłemu pracodawcy przesyłane są zdjęcia z sesji, gdzie dziewczyny są umalowane, odpowiednio ubrane i mają idealne fryzury. Może także być tak, że pracodawca będzie potrzebował blondynki, ale zanim przyszła ona do pracy, przemalowała włosy na rudo. Pracodawcy chcąc uniknąć takich sytuacji, wcześniej spotykają się z kandydatkami i upewniają się czy na pewno tak samo wyglądają. Niezmiernie ważne jest to, jak hostessa się ubiera. Zwykle to ze swojego wynagrodzenia trzeba zapewnić sobie strój. Jednak każda koszula jest inna i nawet różny krój prezentuje się inaczej. Jeśli agencja, posiada odpowiedni budżet , to niekiedy zatrudnia ona także makijażystkę oraz fryzjera.

Komentarze są wyłączone.