Podział zadań hostess

Aparycja, strój hostessy
Maj 7, 2014

Jesteś aktualnie bezrobotna? Nie jest to miłe uczuci i większość ludzi musi mieć jakieś zajęcie ponieważ nie lubią oni siedzieć bezczynnie. Dotyczy to szczególnie tych, którzy ciągle pracują i kiedy pojawi się wolny dzień nie wiedzą co ze sobą zrobić. To uczucie pojawia się też często po pracy, ponieważ jest zbyt mało czasu aby zaczynać jakąś pracę w domu, a zbyt dużo, żeby po prostu siąść. Poszukiwanie pacy jest nudne i czasochłonne.

Bardzo często zdarza się tak, że powysyłamy mnóstwo CV, a nikt się nie odezwie. Zastanów się jednak wtedy, czy problem nie tkwi właśnie w tym dokumencie. CV powinno być napisane schludnie, bezbłędnie , a zawarte w nim informacje prawdziwe, ale nie do bólu – wystarczy te najważniejsze zawrzeć. Jeśli pracowaliśmy za granicą przez ostatni rok, to nie piszmy tego. Jeśli pracodawca zobaczy taką informację, to nie przyjmie cię ponieważ będzie się obawiał, że cię wyszkoli, a później Ty wyjedziesz za granicę , ponieważ tam zarobisz więcej. Nie wypisuj także kompetencji, których nie posiadasz, ponieważ na rekrutacji może zostać to sprawdzone.

Praca hostessy – zadania

Jeśli jesteś osoba miłą, lubisz się uśmiechać, ładnie wyglądać , elegancko ubierać , a do tego jesteś inteligentna, to jesteś doskonałą kandydatką na hostessę. Musisz jednak wiedzieć, aby w CV zamieszczać zdjęcia na których wyglądasz tak jak obecnie. Jeśli masz inny kolor włosów, wstaw aktualne zdjęcie, ponieważ nie kiedy zdarza się, że potrzebne są hostessy o określonych kolorach włosów. Pamiętaj również o odpowiednim stroju, makijaży i fryzurze.

Agencja zwykle wyznacza jedną osobę, która kontaktuje się z hostessami. Dzięki takiej osobie, praca jest łatwiejsza, a hostessy będą się komunikować tylko z jedną osobą, która kontrolować będzie pracę. Do zadań takiego koordynatora zespołu należy rozpisanie zadań, jakie hostessy mają do wykonania. Taka lista powinna się pojawić zanim w ogóle event się rozpocznie. Każde zdanie powinno być jasno i porządnie sprecyzowane, aby nie było żadnych wątpliwości i niewiadomych. Potem następuje wpisanie do umowy. Jednak nie zawsze agencja takową z hostessą zamierza podpisywać, nie zawsze się na to agencje decydują. Podczas tworzenia spisu zadań, zamiesza się także informacje, które mogą wydawać się oczywiste, ale inni o tym nie wiedzą.

Komentarze są wyłączone.